Tatliaskim
SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! 81988cauba10

TURKISHNIGTS~PORTAL`A HOSGELDINIZ
IYI EGLENCELER DILERIZ

Tatliaskim
SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! 81988cauba10

TURKISHNIGTS~PORTAL`A HOSGELDINIZ
IYI EGLENCELER DILERIZ

Tatliaskim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! I_icon_mini_members7rujj

SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! Empty
MesajKonu: SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!!   SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! EmptyÇarş. Ocak 07 2009, 18:42

ISRAILE MEYDAN OKUYAN TEK ADAM

İsrail'in Gazze'ye girerek 600 Filistinliyi öldürmesi karşısında BM, Arap Birliği, Arap ülkeleri ve Avrupa Birliği tek somut bir adım atamazken, Venezuella Devlet Başkanı Chavez, şu anda Gazze'de olan biten 'soykırım' diyerek İsrail büyükelçisini çalışanlarıyla birlikte sınır dışı etti.

SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! 7089698

En son Nazli tarafından Çarş. Ocak 07 2009, 18:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
SeNoL
ADMIN
My Heart Will Go on

ADMINMy Heart Will Go on
SeNoL

Erkek
Başak
Meslek : Fitness
Lakap : DeLiK@p
SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! Isvicr10
Ruh Hali : SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! Bilgin10

SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! Empty
MesajKonu: Geri: SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!!   SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!! EmptyÇarş. Ocak 07 2009, 18:49

Helall Olsun falla adama ..paylasim icin tskler canisi Razz
https://tatliaskim.yetkinforum.com

SAYIN VENEZUELLA DEVLET BAŞKANI CHAVEZ'E SIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM !!!
1 sayfadaki 1 sayfası