Tatliaskim
BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! 81988cauba10

TURKISHNIGTS~PORTAL`A HOSGELDINIZ
IYI EGLENCELER DILERIZ

Tatliaskim
BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! 81988cauba10

TURKISHNIGTS~PORTAL`A HOSGELDINIZ
IYI EGLENCELER DILERIZ

Tatliaskim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! I_icon_mini_members7rujj

BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !!

3 posters
YazarMesaj
SeNoL
ADMIN
My Heart Will Go on

ADMINMy Heart Will Go on
SeNoL

Erkek
Başak
Meslek : Fitness
Lakap : DeLiK@p
BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! Isvicr10
Ruh Hali : BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! Bilgin10

BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! Empty
MesajKonu: BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !!   BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! EmptyPerş. Nis. 28 2011, 19:20

BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! 161010

Hatırlıyor musun ''sen beni birakmadığın sürece bende seni bırakmam'' demiştin ve böyle başlamıştı bizim sevdamız.Herşey çok güzeldi seninle olan.Hep gözümün gördüğü yerde ol iyi olduğunu bileyim istiyordum.Sen hayatıma bi şekilde girdin ve zamanla nasılda canımdan bir parçam oldun.. Sen demek herşey demekti, herşeyimdin sen benim. Sonra bi gün ''GİTTİN'' gözümde yaş dilimde dua oldun. her gidişinin ardından geri dönüşün olurdu.Giden sen oldun dönende ama üzülen hep ben oldum. Sen verdğin zararın karşılığını görmeyeceğini bilerek her defasında nasılda kanattın yüreğimi... ama yinede sevmiştim seni hemde hiçkimsenin sevemeyeceği kadar çok... öylesine sensizim ki hiç kimse sen değil olmadı ve biliyorum ki olmayacak... çok özledim yanımdaki varlığını,sarıldığında yüreğimi ısıtan sıcaklığını... ve seni, seni, seni... kelimelere sığdırmak zor bu sevgiyi eksildikçe çoğalansın içimde... keşke sen ben olsanda anlasan... öylesine yalnızımki içimde benden öteye bir ben daha olan sen bile çare olmuyor sensizliğime. gözyaşlarım akıyor gözümden senin bana bıraktığın tek şey olarak. Beni ne kadar üzmüş olursan ol hep mutlu ol istedim çünkü;ben seni gerçekten sevdim, seni sen olduğun için sevdim. Sevgimin arkasında hiçbir art niyet olmadı...
Sen benim canım,canımın bir parçası,kıyamadığım gözümden sakındığımdın, vazgeçilmezimdin ve öylede kaldın...
ELA GÖZLÜ BEBİŞİM
hiçbirşeyin gücü seni üzmeye yetmesin,güzel olan ne varsa hepsinin öyle güzel ifadesisin ki... Yüreğin sıcaklığını hiç yitirmesin...
SENİ SEVİYORUM...
https://tatliaskim.yetkinforum.com
Duygu
VIP UYE
Vip Uye

VIP UYEVip Uye
Duygu

Kadın
Balık
Doğum tarihi : 03/03/87
Meslek : Bilmem:)
BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! 0u971010

MesajKonu: Geri: BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !!   BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! EmptyPaz Mayıs 01 2011, 12:32

cok guzel yuregine saglik
melegim71
Prenses
Prensesin

PrensesPrensesin
melegim71

Kadın
Meslek : radyo dinlemek :)
BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! Isvicr10
Ruh Hali : BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! Yorgun10

MesajKonu: Geri: BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !!   BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !! EmptyPerş. Mayıs 05 2011, 20:44

YÜREGINE SAGLIK CANIK COK ANLAMLI COK DUYGULANDIN OKURKEN GÖZYA$LARIMI TUTAMADIM INAN ...ALLAH BÜTÜN SEVENLERI KAVUSTURSUNNNNNNNNNNNNNNNN...AMiNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

BİTMEYEN SEVGİYE GİTSEDE GİTMEYEN SEVGİLİYE !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-